« Strona Główna / Witryny zdrowotne / Dermatologia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Witryna www: Blizny potrądzikowe w Warszawie o adresie www: http://www.fraxellaser.pl/

Prezentacja oferty gabinetu dermatologii ogólnej, estetycznej i laserowej. Specjalnością jest Fraxel Laser - jeden z najnowocześniejszych laserów używanych w dermatologii. Laser posiada wielorakie zastosowanie: wygładzanie zmarszczek, fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, poprawa owalu twarzy, usuwanie blizn potrądzikowych, poprawa gęstości i sprężystości skóry, zamykanie rozszerzonych porów, usuwanie zmarszczek i rozstępów, ujędrnianie ust.
Page Rank: -1

:: Blizny potrądzikowe w Warszawie | link nie działa/spam?

» Witryna www: Lasery frakcyjne - Dermest o adresie www: http://www.dermest.pl/

Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż.
Page Rank: -1

:: Lasery frakcyjne - Dermest | link nie działa/spam?

» Witryna www: Laser frakcyjny Poznań Bydgoszcz o adresie www: http://www.laseryfrakcyjne.pl/

Wizytówka usług medycznych gabinetu dermatologicznego. Specjalizacją jest wykorzystanie specjalnych laserów do niechirurgicznych zabiegów - lasery re:store oraz lasery eCO2 Mosaic. Lasery te wykorzystywane są w leczeniu skóry, w zabiegach tzw. fotoodładzania. Podczas zabiegu Fraxel wykonuje w skórze objętej leczeniem tysiące malutkich lecz głębokich otworków w kształcie stożka. Otworki te określa się strefami mikrotermalnymi. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry właściwej. Istotne jest to, że mimo tak gruntownej ingerencji, powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nie naruszona. Tak wybiórcze traktowanie skóry powoduje, iż można ją poddać intensywniejszej niż dotychczas przemianie oraz, że regeneruje się ona znacznie szybciej niż w działaniu na całą powierzchnię. Różnicę poczujesz już po pierwszym zabiegu z użyciem lasera Fraxel. Skóra stanie się stopniowo coraz bardziej miękka, gładka
Page Rank: -1

:: Laser frakcyjny Poznań Bydgoszcz | link nie działa/spam?

» Witryna www: Dermatologia estetyczna Poznań o adresie www: http://gabinety-specjalistyczne.pl/

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony gabinety-specjalistyczne.pl. W naszych gabinetach pracują specjaliści z takich dziedzin jak okulistyka i optometria. Oferujemy również zabiegi dermatologii i medycyny estetycznej, mezoterapię. W naszych gabinetach pracują również specjaliści takich dziedzin medycyny jak chirurgia i diagnostyka biologiczna. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o zabiegach, które oferujemy i naszym profesjonalnym personelu. Nasze gabinety znajdują się w Poznaniu na Winogradach.
Page Rank: -1

:: Dermatologia estetyczna Poznań | link nie działa/spam?

» Witryna www: Niebezpieczne odleżyny o adresie www: http://www.alantan.pl/

Zakłady Farmaceutyczne UNIA proponują swoje wyjątkowe produkty na problemy skórne. Niemowlakom i dorosłym mającym odparzenia, nasze produkty przyniosą ulgę. Na stronie www przystępnie omawiamy częste schorzenia i dolegliwości skóry. Te bezpieczne produkty szybko zwalczą częste pieluszkowe zapalenie skóry. Użycie maści naszej marki wyleczy powtarzające się odleżyny. Szczegółowe omówienia produktów Alantan znajdą Państwo na naszej witrynie www.
Page Rank: -1

:: Niebezpieczne odleżyny | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |


Wpisów: 15801 Podkategorii:  884 Wpisy oczekujące na dodanie: 5810