« Strona Główna / Witryny regionalne / dom ogród i biuro


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Witryna www: Serwis Agd Gliwice, naprawa agd, konserwacja agd, usługi agd, montaż a o adresie www: http://gliwice.serwisagd.wizytowka.pl/

Do Państwa dyspozycji mamy techników z Gliwic, każdy z nich ma duże doświadczenie w zakresie naprawy i montażu urządzeń. Nasz serwis został stworzony z myślą o potrzebach klientów. Zależy nam na tym, aby uzyskać pełnię zadowolenia. Wszyscy monterzy posiadają aktualne uprawnienia elektryczne i gazowe, co jest gwarancją fachowej i bezpiecznej usługi. Potrzebujesz natychmiastowej naprawy pralki, lodówki bądź zmywarki ? Zapraszamy do naszego serwisu, dzwoń 600 212 800. Ogromne doświadczenie pozwala nam podjąć się każdego zlecenia. Zajmujemy się serwisem i montażem szerokiej gamy sprzętu AGD. W ramach naszych usług doradzamy klientom w kwestii zakupu sprzętu, tak by spełniał ich oczekiwania. Proponujemy kompleksowe naprawy pogwarancyjne urządzeń gospodarstwa domowego. Skupiamy się przede wszystkim na: pralkach, lodówkach, zmywarkach. Zapewniamy ekspresowe terminy realizacji.
Page Rank: -1

:: Serwis Agd Gliwice, naprawa agd, konserwacja agd, usługi agd, montaż a | link nie działa/spam?

» Witryna www: Sklep ogrodniczy o adresie www: http://www.sklep-ogrodniczy.com.pl/

Zajmujemy się sprzedażą artykułów ogrodniczych takich jak nawozy granulowane, nawozy płynne, oraz nawóz naturalny ( obornik bydlęcy, kurzy ),środki ochrony roślin, [url=http://www.sklep-ogrodniczy.com.pl/15-nasiona]nasiona[/url] warzyw, nasiona kwiatów, nasiona ziół, nasion traw, cebulek kwiatowych wiosennych i jesiennych, bylin, krzewów róż. W naszym sklepie ogrodniczym można kupić także środki przeciw gryzoniom, owadom, agrowłókniny, folie ogrodniczą, rękawiczki ogrodnicze, ziemię ogrodniczą. Kiedy jest lato i susza sklep ogrodniczy poleca zraszacze, konewki węże do podlewania i nawadniania ogrodów. Nasz sklep ogrodniczy dysponuje w sprzedaży narzędzia ogrodnicze: grabie, miotłograbie, spulchniacze, haczki, szpadle, łopaty, sekatory, piły ręczne, nożyce do trawy i żywopłotu, widły.
Page Rank: -1

:: Sklep ogrodniczy | link nie działa/spam?

» Witryna www: Meble Tarnów o adresie www: http://modernstyle.com.pl/

Modernstyle z siedzibą w Tarnowie to innowacyjna firma meblowa mająca w swojej ofercie kompleksowe wyposażenia wnętrz oraz szeroką gamę usług w obszarze remontów i prac budowlanych wykonywanych w mieszkaniach, domach, jak i w lokalach biurowych i handlowych. To, co wyróżnia te firmę spośród setek innych to ponadprzeciętna dbałość o każdy detal oraz zdolność łączenia klasyki z nowoczesnym designem. Wyroby tej firmy cechuje fantastyczne wzornictwo, rozbudowana ergonomiczność oraz ponadprzeciętna estetyka wykonania.
Page Rank: -1

:: Meble Tarnów | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |


Wpisów: 15801 Podkategorii:  884 Wpisy oczekujące na dodanie: 5810