« Strona Główna / Witryny sportowe / Fitness


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Witryna www: Siłownie w Poznaniu o adresie www: http://www.platinum-club.com.pl/

Platinum Fitness Club znajduje się w Poznaniu, na Grunwaldzie. Klub posiada dużą bazę nowoczesnych stacji firm Olimp i Kettler, które umożliwiają wszechstronny trening zarówno siłowy jak i aerobowy. Siłownia Platinum Poznań wyposażona jest w dwie szatnie, dla mężczyzn i kobiet, w których znajduje się pełen węzeł sanitarny. Członkami klubu są między innymi znani polscy sportowcy, z Mistrzami Europy w kulturystyce na czele. Każdy klubowicz objęty jest ścisłą opieką instruktora, który ułoży odpowiednio dobrany program do treningu oraz zawsze służy poradą w czasie ćwiczeń. Platinum Fitness Club to również siłownia dla kobiet, wewnątrz klubu znajduje się ponad 10 stanowisk do ćwiczeń przeznaczonych tylko dla kobiet.
Page Rank: -1

:: Siłownie w Poznaniu | link nie działa/spam?

» Witryna www: Instruktor i choreograf tańca oraz Prezenter fitness: Warsztaty, obozy o adresie www: http://4fit.com.pl/

Strona choreografa i pedagoga tańca oraz prezentera fitness: Roberta "Robsona" Jażdżewskiego vel. Bromz. Warsztaty, obozy, szkolenia,pokazy: tańca oraz fitness, treningi personalne,imprezy eventowe. Układanie choreografii, grupy taneczne i pokazowe.
Page Rank: -1

:: Instruktor i choreograf tańca oraz Prezenter fitness: Warsztaty, obozy | link nie działa/spam?

» Witryna www: Fitness od STAR-sport o adresie www: http://www.starsport.com.pl/

Sklep narciarski i snowboardowy STAR-sport oferuje sprzęt narciarski, snowboad i fitness znanych firm: ATOMIC, K2, ELAN, TECNICA, SALOMON, NIDECKER, BH Fitness. Duży wybór narty, buty narciarskie, wiązania, snowboard, buty snowboardowe, fitness
Page Rank: -1

:: Fitness od STAR-sport | link nie działa/spam?

» Witryna www: e-Bodyshape.com o adresie www: http://e-bodyshape.com/

The shop offers a large range of the nutrition and supplements diets for athletes, In the shop you will find such producers as : Olimp , Aminostar , Activlabs , Energybody , Gaspari Nutrition , Natur Vital , Gaspari Nutrition , Energybody , BSN, and a lot of others. site : www.e-bodyshape.comemail : shop@e-bodyshape.com
Page Rank: -1

:: e-Bodyshape.com | link nie działa/spam?

» Witryna www: aerobik o adresie www: http://www.sprint.krakow.pl/

Fitness klub Sprint Kraków - aerobik, fitness, pilates, tbc, bpu, step i inne. Fitness Club w Krakowie, Kluby Fitness.
Page Rank: -1

:: aerobik | link nie działa/spam?

» Witryna www: aqua aerobik o adresie www: http://www.energica.pl/

Fitness Kraków, siłownia, basen, aqua aerobik, Herbewo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją spędzenia czasu w Centrum Aqua i Fitnessu Energica.
Page Rank: -1

:: aqua aerobik | link nie działa/spam?

» Witryna www: Aerobik o adresie www: http://www.fitness-katowice.eu/

Nie trzeba być siłaczem, żeby móc uczęszczać do klubu fitness. Centra te stają się coraz bardziej popularne, więc wielu ludzi korzysta z ich usług. Oprócz ciężkich ćwiczeń na siłowni, wybrać można się na aerobik. W Katowicach nie brakuje lokali oferujących tego typu usługi, ważne jest jednak, aby były one dobrze wyposażone.
Page Rank: -1

:: Aerobik | link nie działa/spam?

» Witryna www: Trening personalny o adresie www: http://www.twoj-trening.pl/

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są specjalistami w dziedzinie treningu sportowego i fitness, jak również w dziedzinie dietetyki. Wyróżnia nas fakt, że sport i aktywny styl życia to jednocześnie nasza praca i pasja. Do naszego zespołu należą specjaliści, w tym absolwenci i doktoranci AWF, którzy posiadają liczne uprawnienia instruktorskie, bogate doświadczenie oraz nieustannie doskonalą się w swojej sztuce. Charakteryzuje nas profesjonalizm, elastyczność i innowacyjne podejście do treningu oraz wysoka jakość i bezpieczeństwo prowadzonych zajęć.
Page Rank: -1

:: Trening personalny | link nie działa/spam?

» Witryna www: FORT - Strona główna o adresie www: http://www.trening.waw.pl/

Firma Fort zajmuje się opracowywaniem profesjonalnych treningów. Oferujemy treningi siłowe, zajęcia z aikido, tai chi, różne formy masażu. Dysponujemy ogromnym zapleczem sprzętowym i salowym.
Page Rank: -1

:: FORT - Strona główna | link nie działa/spam?

» Witryna www: Sport studio o adresie www: http://www.fitness-bydgoszcz.eu/

Chcesz poprawić swój wygląd, a jednocześnie poprawić sobie kondycję? Spróbuj nowej metody ćwiczeń fitness. Są to bardzo rozmyślnie skomponowane ćwiczenia, które każdego będą w stanie zmienić na lepsze. Wspaniali instruktorzy i wysoki poziom usługi kusi bardzo wielu chętnych na ten rodzaj rekreacji.
Page Rank: -1

:: Sport studio | link nie działa/spam?

» Witryna www: Aerobik o adresie www: http://www.fitness-krakow.eu/

Jeśli chcesz poprawić stan swojego zdrowia oraz zadbać o kondycję to najwyższa pora wybrać się do fitness klubu w Krakowie. Dzięki choć jednej wizycie w tygodniu w centrum fitnesu zdecydowanie poprawisz stan swojego zdrowia. Chcesz być FIT, więc na co czekasz?
Page Rank: -1

:: Aerobik | link nie działa/spam?

» Witryna www: Fitness club o adresie www: http://www.fitness-warszawa.eu/

Siłownia wyposażona w dobre przyrządy to jedna z wielu zalet profesjonalnego centrum fitness. Poza tym kluby takie dysponują licznymi salami, gdzie uprawiać można różne dyscypliny sportu. W Warszawie oferta klubów fitness jest bardzo bogata i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Page Rank: -1

:: Fitness club | link nie działa/spam?

» Witryna www: Sprzęt fitness i sprzęt sportowy o adresie www: http://www.sprzetfitness.com/

Sklep ze sprzętem fitness oraz sprzętem sportowym. W naszej sprzedaży sprzęt firm Kettler oraz York fitness
Page Rank: -1

:: Sprzęt fitness i sprzęt sportowy | link nie działa/spam?

» Witryna www: Ćwiczenia o adresie www: http://kondycja.info/page.php?id=cwiczenia

Pod strona serwisu kondycja.info opisująca ćwiczenia na wszystkie partie ciała. Kondycja.info : Serwis ludzi aktywnych fizycznie. Zapraszamy do korzystania z informacji zawartych w serwisie. W poszczególnych działach takich jak sporty, ćwiczenia, zdrowie, diety, znajdziecie informacje jak zadbać o własne ciało. Informacje jak ćwiczyć i wiele więcej.
Page Rank: -1

:: Ćwiczenia | link nie działa/spam?

» Witryna www: Fitness o adresie www: http://skuteczne-odchudzanie.tdnet.com.pl/

Strona poświęcona skutecznemu odchudzaniu, ćwiczeniom oraz uprawianiu sportu. Specjaliści z firmy SubSport opracowują indywidualny plan treningowy oraz porady w kwestii diety i zdrowego stylu życia.
Page Rank: -1

:: Fitness | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |


Wpisów: 15801 Podkategorii:  884 Wpisy oczekujące na dodanie: 5810